Jedna kula może zmienić bieg historii

Sniper Elite III

Kup Sniper Elite III

O grze

Obserwuj. Planuj. Działaj. Przetrwaj.

Rozległe lokacje zapewniają graczom dużą swobodę wyboru metod oraz sposobu realizacji zadań. Działaj w ukryciu lub walcz agresywnie. Zastawiaj pułapki i zmieniaj pozycje. Poluj na własnych zasadach.

Otwarte środowisko

Olbrzymie, nieliniowe poziomy. Misje z licznymi zadaniami. Swoboda wyboru, zróżnicowany teren, strzały na większą odległość. Sandboksowe mapy o otwartej strukturze zapewniają graczom dużą swobodę wyboru metod oraz sposobu realizacji zadań i sprawiają, że każdy poziom można przechodzić wielokrotnie, za każdym razem próbując innej taktyki.

System relokacji

Większy nacisk położono na elementy skradankowe, w tym na system relokacji. Po oddaniu kilku strzałów musimy szybko zmienić pozycję. Jeśli wrogie patrole nie wpadną na nasz trop, możemy spokojnie wznowić polowanie na własnych warunkach.

Nowa rentgenowska kamera pocisków

Jeszcze więcej detali ludzkiej anatomii (uszkodzenia mięśni i układu krążenia) oraz wizualizacja uszkodzeń pojazdów i maszyn - najlepsze trafienia ukazywane są za pomocą filmowej kamery, która podąża za pociskiem, a następnie pokazuje mechaniczne uszkodzenia poszczególnych części.

System rozwoju

Zależnie od efektowności swoich akcji zarówno w trybie kampanii, jak i rozgrywce wieloosobowej, system ten przydziela punkty doświadczenia, które następnie wykorzystujesz odblokowując ulepszenia ekwipunku oraz nowe uzbrojenie.

Multiplayer online

5 różnych trybów wieloosobowych. 3 wypełnione akcją tryby współpracy. Wciągająca kampania, również w trybie kooperacji.

PoprzedniNastępny

News

PoprzedniNastępny

Media

  • Video
  • Screenshoty
  • Grafiki koncepcyjne

Kup grę

Sniper Elite III - edycja standardowaDostnępne na: PC, Xbox 360, PS3, Xbox One, PS4

Edycja standard

Wybierz punkt sprzedaży

gram.pl wirtualnyPUNKT.pl

Edycja cyfrowa

boxoffstore.pl
Sniper Elite III - edycja standardowaDostnępne na: PC

Edycja premium

Wybierz punkt sprzedaży

gram.pl wirtualnyPUNKT.pl Skład edycji premium